Adres: ul. Plac Uniwersytecki 3 96-130 Głuchów 

Centralne Targi Rolnicze 2020

3 lutego 2020

31 stycznia młodzież kształcąca się w zawodach: technik rolnik i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczyła w wyjeździe na targi rolnicze.

Centralne Targi Rolnicze to nie tylko wystawa maszyn, urządzeń rolniczych oraz środków do produkcji rolnej. Celem Targów, jest budowa płaszczyzny dla rozwoju kontaktów biznesowych dla klientów branży rolniczej oraz stworzenie dogodnej przestrzeni do umacniania współpracy.

Centralne Targi Rolnicze, jako platforma spotkań biznesowych, z sukcesem rozwijają program Hosted Buyers. Jako pierwsi w Polsce dla swoich klientów wyszukują partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności oraz zajmują się organizacją sesji matchmakingowych. Podczas edycji CTR 2017 odbyło się 340 spotkań z partnerami zagranicznymi.

Celem Targów, poza aranżacją strefy wystawienniczej jest także stworzenie płaszczyzny dla organizacji debat, seminariów i paneli branżowych podnoszących najistotniejsze problemy sektora rolno – spożywczego, które identyfikowane są zarówno przez środowisko naukowo – akademickie jak i przedstawicieli organizacji branżowych, biznes oraz rolników indywidualnych. Doskonałe zaplecze techniczne CTR umożliwia organizację spotkań z kluczowymi klientami, organizację szkoleń i seminariów ściśle dopasowanych do potrzeb partnerów oraz klientów.