Adres: ul. Plac Uniwersytecki 3 96-130 Głuchów 

Charytatywny Koncert Serc

3 lutego 2020

31 stycznia 2020 odbył się charytatywny koncert serc dla Małgorzaty Jacaszek -Piekarskiej.

Koncert odbył się w kinie Polonez w Skierniewicach. Na scenie pojawiła się grupa „Energiczne Akordy”, a także Tamara Arciuch, Bartosz Opania czy Justyna Panfilewicz. Całość zaś poprowadził Bartłomiej Kasprzykowski, który zajął się również aukcjami charytatywnymi. Wśród wylicytowanych przedmiotów znalazła się między innymi biżuteria przekazana przez pierwszą damę, Agatę Kornhauzer-Dudę.

Uczniowie ZS w Głuchowie w ramach wolontariatu upiekli pyszne ciasta. Podczas koncertu przygotowali i obsłużyli słodki bufet z ciasta. Obsługiwali: Kacper Gamoń – klasaIV, Mikołaj Malesa – klasa II i Iga Sawicka oraz Julia Jasińska z klasy I.